X Image
X Image
X Image
X Image
X Image

Réva vinná bílá bez semen - Lakemont v kontejneru - roubovaná

+ Stolní odrůda
+ Barva plodů: světle žlutá
+ Plody dozrávají: začátek září

Réva vinná bílá bez semen - Lakemont má původ v USA a byla vyšlechtěna roku 1972 jako kříženec mezi odrůdami Ontario a Sultanina. Tato odrůda je bezsemená a velice dobře se hodí do našich podmínek. Plody révy Lakemont jsou menší až středně velké. Chuť se středně sladká s příjemným aroma po medu. Hrozny jsou vhodné k přímené konzumaci a nebo k sušení. Barva hroznu je světle žlutá až zlatavá. Odrůd vinné révy Lakemont je určena pouze k pěstování venku. Vinnou révu kterou nabízíme je zakořeněná v plastovém květináči a vyvázaná k dřevěnému kolíku.  Vinná réva je roubovaná. 

Informace pro osobní vyzvednutí: Pokud máte o VINNOU RÉVU zájem, prosíme udělejte si objednávku přes náš eshop, a zadejte osobní vyzvednutí. Né vždy máme všechny odrůdy k dostání přímo v našem zahradnictví, a to z důvodu již předcházejících objednávek a nebo velkého zájmů naších zákazníku. Ihned jak bude Vaše objednávka připravena k vyzvednutí, budeme Vás informovat emailem. Objednávka bude připravena z 90% k vyzvednutí ihned. U některých odrůd nejpozději do dvou pracovních dny. Děkujeme za pochopení a spolupráci. V případě nejasností, nás neváhejte kontaktovat.

                     

Jak pěstovat vinnou révu:

Réva vinná má velice ráda teplá podnebí a sluneční svit. Z toho důvodu vždy vybíráme stanoviště orientováno na jižní, či jihovýchodní nebo jihozápadní stranu, chráněnou před větrem, v průběhu dubna až května. Rostliny se dají také velice dobře pěstovat ve skleníku či foliovnících, Vinné révě prospívá když je půda ve které rostlina roste dobře pohnojena. Půda by měla nejlépe obsahovat fosfor, draslík, hořčík a vápník. Vhodné hnojivo je Cererit. Vinná réva roste ve dlouhých šlahounech, proto je dobré rostlinu vysadit k opoře aby se mělo po čem pnout. To znamená: plot, pergola, zeď, pletivo, atd. První rok při výsadbě je zapotřebí sazenici vinné révy pravidelně a důkladně zalévat. Po dobrém zakořenění rostliny, lze rostlinu tvarovat podle Vaší potřeby. Vinná réva je mrazuvzdorná. Námi prodávané sazenice vinné révy jsou důkladně zakořeněny v květináči a navázány na dřevěný kolík. Hnojivo pro vinnou révu naleznete po kliknutí zde.

  • Dostupnost: Vyprodáno
  • Typ zboží: Réva vinná
  • DPH: 21 %


Cena 105  Kč