X Image
X Image
X Image

Angrešt Nesluchowski červený keř

+ Sklizeň: od začátku července 
+ Kategorie angreštu: keř
+ Barva plodu: červená

Angrešt Nesluchowski je nová odrůda s tmavě červenými plody. Odrůda je silně rezistentní proti americkému padlí. Chuť angreštu je sladká a velice příjemná. Plodý jsou hladké a lesklé bez štětinek. Jedná se o oblíbenou odrůdu mezi málo pěstiteli. UPOZORNĚNÍ: toto zboží poštou nezasíláme ! Pouze k osobnímu vyzvednutí v zahradnictví Karviná. Pokud máte o angrešt zájem, prosím udělejte si objednávku přes náš eshop, a zadejte osobní vyzvednutí. Né vždy máme všechny odrůdy k dostání přímo v našem zahradnictví, a to z důvodu již předcházejících objednávek a nebo velkého zájmů naších zákazníku. Ihned jak bude Vaše objednávka připravena k vyzvednutí, budeme Vás informovat emailem. Objednávka bude připravena z 90% k vyzvednutí ihned. U některých odrůd nejpozději do tří pracovních dnů. Termíny prodeje jsou: od 5.3. do 1.6. a od 5.10 do 1.12. V případě nejasností, nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme za pochopení a spolupráci.

                                     

Návod na pěstování:

Angrešt není nijak náročný na pěstování a hodí se takřka do všech pěstitelských poloh a to i do vyšších. Nejvhodnější půda pro výsadbu angreštu je ta kde se příliš dlouho nezduřuje voda a je bohatá na živiny a mikroprvky. Pokud půda je příliš těžká a nepropustná je vhodné zeminu vyměnit za klasický zahradnický substrát. Stanoviště pro výsadbu angreštu volíme tak aby bylo co možná nejvíce na slunném místě. Před samotným sázením je vhodné angrešt cca 3 hodiny namočit do kyblíku se studenou vodou, aby rostlina dostatečně nabrala vodu. Po zimním období provedeme revitalizační řez kdy odstraníme umrzlé nebo poškozené větve.

Termíny prodeje jsou: od 5.3. do 1.6. a od 5.10 do 1.12.

  • Dostupnost: PŘÍJEM OBJEDNÁVEK A PRODEJ ZAHÁJEN OD 6.10.2023 (PODZIMNÍ SEZÓNA) TERMÍN PRODEJE SE MŮŽE POSUNOUT Z DŮVODU NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
  • Typ zboží: Angrešt
  • DPH: 15 %


Cena 85  Kč ( 73,91 Kč bez DPH )